۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » محیط زیست
  • شناسه : 1170
  • ۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱:۰۱
دستگیری متخلف شکار۱۱ قطعه تیهو ، یک سر تشی و یک راس گراز وحشی
اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمان اعلام کرد:

دستگیری متخلف شکار۱۱ قطعه تیهو ، یک سر تشی و یک راس گراز وحشی

در این پرونده یک نفر متخلف دستگیر که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شد

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بافت گفت : متخلف شکار غیر مجاز ۱۱ قطعه تیهو و یک سر تشی و یک راس گراز وحشی دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی گردید .
به گزارش روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بافت : در پی دریافت گزارش مردمی ، مامورین اجرایی یگان حفاظت این اداره با همکاری پلیس امنیت شهرستان ، پس از دریافت مجوز مقام قضایی اقدام به بازرسی از منزل فرد متخلف نمودند .
موسی پور رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان یبافت اظهار کرد پس از بازرسی ماموین اجرایی یگین حفاظت و مامورین پلیس امنیت شهرستان از منزل شخص خاطی که با رعایت کلیه شئونات اسلامی انجام گردید آثار و بقایای لاشه ۱۱ قطعه تیهو ، یک سر تشی و یک راس گراز وحشی کشف و ضبط شد .
موسی پور افزود : در این پرونده یک نفر متخلف دستگیر که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*