۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ورزشی
  • شناسه : 318
  • ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۱
  • منبع : روابط عمومی هیات فوتبال سیرجان
دروه مربیگری فوتسال بانوان سیرجان پایان یافت
برگزاری چهارمین دوره مربیگری توسط هیات فوتبال سیرجان

دروه مربیگری فوتسال بانوان سیرجان پایان یافت

عصر امروز دوره مربیگری سطح یک فوتسال بانوان ایران، با تدریس سرکار خانم اقبالی، مدرس فدراسیون فوتبال در شهر سیرجان پایان یافت. به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال سیرجان،مراسم اختتامیه این دوره آموزشی با اهدا گواهینامه موقت به مربیان شرکت کننده و تقدیر از مدرس کلاس با حضور سرپرست،دبیر و نائب رییس هیات فوتبال،همچنین دبیر […]

عصر امروز دوره مربیگری سطح یک فوتسال بانوان ایران، با تدریس سرکار خانم اقبالی، مدرس فدراسیون فوتبال در شهر سیرجان پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال سیرجان،مراسم اختتامیه این دوره آموزشی با اهدا گواهینامه موقت به مربیان شرکت کننده و تقدیر از مدرس کلاس با حضور سرپرست،دبیر و نائب رییس هیات فوتبال،همچنین دبیر کمیته آموزش، سرپرست باشگاه گهر زمین، سرپرست باشگاه شهرداری و تنی چند از پیشکسوتان فوتبال شهرستان در محل سالن پیام اعظم اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

در این مراسم رسول بلوردی سرپرست هیات فوتبال سیرجان گفت:از همراهی همیشگی دکتر گل‌محمدی معاون مدیرکل، دکتر سلاجقه سرپرست هیئت فوتبال استان و مدیران باشگاهها که همیشه همراه و مشوق ما برای برگزاری این کلاس‌های آموزشی بودند صمیمانه سپاسگزارم.وی اظهار امیدواری نمود که دوره مربیگری A آسیا که پنجمین و آخرین دوره آموزشی بانوان مربی شهرستان سیرجان خواهد بود، به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*