۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » صنعت و معدن
  • شناسه : 1348
  • ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۷
حضور پررنگ شرکت‌های منطقه گل‌گهر در نمایشگاه ایران‌ متافو
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی ایران

حضور پررنگ شرکت‌های منطقه گل‌گهر در نمایشگاه ایران‌ متافو

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی ایرانگ (ایران متافو۱۴۰۱) از امروز به مدت چهار روز ، با حضور پررنگ شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و شرکت‌های منطقه گل گهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز و تا ۱۲ آذرماه ادامه دارد. این نمایشگاه که با حضور معاون وزیر صمت و مسئولین کشوری افتتاح شد […]

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی ایرانگ (ایران متافو۱۴۰۱) از امروز به مدت چهار روز ، با حضور پررنگ شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و شرکت‌های منطقه گل گهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز و تا ۱۲ آذرماه ادامه دارد.

این نمایشگاه که با حضور معاون وزیر صمت و مسئولین کشوری افتتاح شد و بیش از ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی شرکت دارند، محورهایی همچون محصولات و دستاوردهای زمینه متالوژی، فولاد، معدن و صنایع معدنی، فلزات غیرآهنی، ریخته گری، کوره های صنعتی، عملیات حرارتی و صنایع وابسته دنبال می شود.

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به همراه شرکت‌های جهان فولاد سیرجان، توسعه آهن و فولاد گل گهر، کاویان‌گهر و راشا و با حضور فعال مدیران و کارشناسان این شرکت ها در غرفه ای مشترک، آخرین دستاوردهای و توانمندی های منطقه بزرگ گل گهر را ارائه می دهند.
@golgohar_co

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*