۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی
  • شناسه : 660
  • ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲:۴۸
تقدیر فرمانده انتظامی سیرجان از مدافعان سلامت
به مناسبت هفته سلامت صورت گرفت:

تقدیر فرمانده انتظامی سیرجان از مدافعان سلامت

زحمات مدافعان سلامت چون برگ زرینی در پیشانی تاریخ خواهد درخشید

صبح دوشنبه سرهنگ امیرسبتکی فرمانده و سرهنگ افشار جهانشاهی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی سیرجان با همراهی هیأتی به مناسبت هفته سلامت، در بازدید از بیمارستان امام رضا(علیه السّلام) سیرجان از تلاش های شبانه روزی مدافعان سلامت تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان؛ در این مراسم که دکتر نصرالله پور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده، دکتر جهانشاهی معاون درمان، دکتر قاسم زاده رییس و زیدآبادی مدیر بیمارستان نیز حضور داشتند، سرهنگ مرتضی امیرسبتکی ضمن تشکر از زحمات بدون منت پزشکان و پرستاران در دنیاگیری کرونا گفت: زحمات مدافعان سلامت به عنوان برگ زرینی در پیشانی تاریخ خواهد درخشید و همه ما خودمان را مدیون این عزیزان دانسته و یاد و خاطره شهدای مخلص مدافع سلامت را نیز گرامی می داریم.

در ادامه این مراسم، فرمانده نیروی انتظامی سیرجان و هیأت همراه با حضور در بخش های مختلف بیمارستان امام رضا (ع) با اهدای شاخه گل از پرستاران و کادر درمان تجلیل کردند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*