۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 2212
  • ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۷:۴۹
تعامل کرمان و فارس در تکمیل زنجیره ارزش فرش

تعامل کرمان و فارس در تکمیل زنجیره ارزش فرش

با تعاملات دو استان فارس و کرمان می‌توان بحث زنجیره ارزش فرش دستباف را کامل و صادرات به کشورهای همسایه را با مجموعه تولیدکنندگان دو استان راهبردی نمود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان در بازدید از نمایشگاه فرش دستباف فارس از تعامل دو استان در راستای تکمیل زنجیره ارزش صنعت فرش سخن گفت.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، امیر حسن‌زاده جمعه ۲۷ بهمن ماه در بازدید از نمایشگاه فرش دستباف استان فارس عنوان کرد: میزان اشتغال خرد و خانگی در تولید فرش دستباف زیاد است و از سویی این هنر و صنعت وجه مشترک بین استان‌های کرمان و فارس محسوب می‌شود که می‌توان از این ظرفیت استفاده برد و مشکلات آن را در سطح کشوری حل کرد.
وی ادامه داد: با تعاملات دو استان فارس و کرمان می‌توان بحث زنجیره ارزش فرش دستباف را کامل و صادرات به کشورهای همسایه را با مجموعه تولیدکنندگان دو استان راهبردی کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*