۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » صنعت و معدن
  • شناسه : 1811
  • ۰۹ تیر ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۸
تصفیه خانه فاضلاب سیرجان به بهره‌برداری رسید

تصفیه خانه فاضلاب سیرجان به بهره‌برداری رسید

طرح فاضلاب سیرجان از طرح‌های بزرگ عمرانی است که سرآغاز اجرای طرح‌های دیگر در شهرستان خواهد بود

خطوط جمع‌آوری و انتقال تصفیه‌خانه فاضلاب سیرجان امروز از طریق ارتباط تصویری با رئیس جمهور به بهره برداری رسید
فرماندار سیرجان در این مراسم ضمن تبریک عید سعید قربان و فرارسیدن دهه ولایت با اشاره به اینکه پروژه شبکه جمع آوری و تصفیه خانه فاضلاب شامل ۳۸۸ کیلومتر خطوط جمع‌آوری و ۷ کیلومتر خط انتقال تا تصفيه خانه و به ظرفیت ۲۶ هزار و ۵۵۰ مترمکعب در شبانه‌روز است،اظهارداشت:افزایش سطح بهداشت عمومی و جلوگیری از آلودگی سفره‌های آب زیرزمینی، زمینه استفاده بهینه و بازچرخانی آب و استفاده از پساب در صنعت، از جمله فواید و اثرات مثبت اجرای این پروژه است.
وی با اشاره به اینکه طرح فاضلاب سیرجان از طرح‌های بزرگ عمرانی است که سرآغاز اجرای طرح‌های دیگر در شهرستان خواهد بود، گفت:مدیران لایق، عامل پیشرفت هستند و امروز هم فرصت‌های به وجود آمده باید زمینه پیشرفت و توسعه را در شهرستان به وجود آورد که در حال تحقق هست و باید قدردان این مدیران باشیم. فرماندار سیرجان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های همیشگی مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر درحوزه مسئولیت های اجتماعی و همه مدیرانی که برای اجرا و تکمیل این پروژه تلاش کرده‌اند، از صبر و شکیبایی شهروندان سیرجانی در اجرای پروژه جمع آوری شبکه فاضلاب تشکر و قدردانی نمود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*