۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی
  • شناسه : 2138
  • ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۰:۰۱
تسریع آسفالت معابر با استفاده از دستگاه آسفالت تراش

تسریع آسفالت معابر با استفاده از دستگاه آسفالت تراش

سرعت بخشیدن به روند اجرای آسفالت معابر بعنوان وظیفه ذاتی شهرداری و یکی از مطالبات به حق مردم است

معاون فنی و زیربنایی شهرداری سیرجان از افزایش تجهیزات عمرانی و خرید یکدستگاه آسفالت تراش ویرتگن به منظور تسریع در روند اجرای آسفالت معابر سطح شهر خبر داد.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، علی مکی آبادی با اعلام این خبر افزود: در راستای تسریع در روند اجرای آسفالت معابر با استفاده از ماشین آلات مکانیزه و افزایش تجهیزات مورد نیاز، دستگاه آسفالت تراش ویرتگن با اعتباری بالغ بر ۱۹میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خریداری و در چرخه عملیات آسفالت معابر قرار گرفت.

وی افزود: سرعت بخشیدن به روند اجرای آسفالت معابر بعنوان وظیفه ذاتی شهرداری و یکی از مطالبات به حق مردم در دستور کار شهرداری سیرجان قرار داشته و با شتاب بیشتری ادامه دارد.

گفتنی است: آسفالت معابر بعنوان یکی از دغدغه های مهم شهرداری و مطالبه شهروندان، طی برنامه مشخص و زمانبندی شده، توسط اکیپ های معاونت فنی و عمرانی شهرداری سیرجان در حال اجرا است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*