۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » محیط زیست
  • شناسه : 743
  • ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۲
تخلیه نخاله های ساختمانی فقط در نقاط تعیین شده
رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سیرجان تاکید کرد:

تخلیه نخاله های ساختمانی فقط در نقاط تعیین شده

رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سیرجان بر لزوم تخلیه نخاله‌های ساختمانی در دو نقطه تعیین شده تاکید کرد. به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، علی رضایی با اشاره به افزایش ساخت و ساز شهری و لزوم رعایت حقوق شهروندان، افزود: حمل نخاله و مصالح ساختمانی به صورت غیرمجاز و تخلیه آنها در مکان نامناسب، از […]

رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سیرجان بر لزوم تخلیه نخاله‌های ساختمانی در دو نقطه تعیین شده تاکید کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، علی رضایی با اشاره به افزایش ساخت و ساز شهری و لزوم رعایت حقوق شهروندان، افزود: حمل نخاله و مصالح ساختمانی به صورت غیرمجاز و تخلیه آنها در مکان نامناسب، از تخلفاتی است که افراد آگاهانه و یا به صورت ناخواسته مرتکب می‌شوند.

رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سیرجان بیان کرد: بر اساس تبصره ۴ بند ۲ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها، شهرداری مکلف است محل‌های مخصوصی را برای تخلیه نخاله، زباله و فضولات ساختمانی و مواد رسوبی و فاضلاب و نظایر آن‌ها تعیین و به اطلاع شهروندان برساند که در این رابطه دو نقطه (انتهای شهرک صنعتی شماره یک و ۱۵ کیلومتری محور شیراز بعد از پل) به این منظور مکان‌یابی شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*