۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » گفتگو
  • شناسه : 1086
  • ۱۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۱
تحقیق و تفحص از استانداری کرمان کلید خورد
نماینده مردم شهربابک در گفتگو با دیدبان خبر مطرح کرد:

تحقیق و تفحص از استانداری کرمان کلید خورد

تغییر فرماندار شهربابک با هدف مهندسی انتخابات مجلس

تحقیق و تفحص از استانداری کرمان کلید خورد

تغییر فرماندار شهربابک با هدف مهندسی انتخابات مجلس

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیدبان خبر اظهار داشت: وضعیت امروز استان چاره ای جز بیان مسائل از تریبون رسمی مجلس و شفاف سازی برای مردم و بیان ناتوانی دولت بویژه استاندار و عوامل ایشان باقی نگذارده به هر حال باید پاسخگوی مسائل باشند که نیستند و شاهد هستیم که تبعیض و بی عدالتی به خصوص در شهربابک به اوج خود رسیده است.
مصطفی رضا حسینی در این رابطه گفت: حدود ۴ ماه پیش استاندار کرمان، با هدف مهندسی انتخابات مجلس آینده و تامین خواسته های عده ای خاص، تخم نفاق و دو دستگی را بین مدیران شهرستان کاشته است.

نماینده شهربابک افزود: در دولت انقلابی، انتصاب فرمانداری پروازی که اواخر هفته در شهرستان حضور ندارد و حتی خانواده اش حاضر به زندگی در شهربابک نیستند چه معنایی دارد؟ آیا اینگونه می خواهند به شعارهای دولتی که مهمترین شعارش مردمی بودن است جامعه عمل بپوشانند؟ موضوعی که بر دسترسی به موقع به بالاترین مقام اجرایی شهرستان و لزوم مدیریت میدانی سایه انداخته که از ابعاد مختلف دچار اشکال اساسی است و جای تعجب است از افرادی که خود را مطالبه گر می خوانند و امروز در این باره اینچنین روزه سکوت گرفته اند؟

وی در ادامه گفت: متاسفانه توجه استاندار به رفسنجان و جیرفت به واسطه ارتباط سرزمینی بیشتر از سایر شهرستان هاست و از همین رو برای خیلی از مسائل تقاضای تحقیق و تفحص از استانداری کرمان کرده ام که با طی مراحل در مجلس انشالله آغاز می‌شود.

رضا حسینی موضوعاتی چون نحوه توزیع اعتبارات سفر رئیس جمهور محترم،بودجه استان و عوارض معادن را از مهمترین موارد این تحقیق و تفحص بر شمرد.

نماینده مردم شهربابک همچنین مدعی شد: استاندار منتخب نه تجربه اجرایی کافی را دارد و نه توان لازم برای چنین مسئولیت بزرگی و لذا سپردن استان پهناوری چون کرمان به ایشان اشتباه بود که بطور جدی توصیه میکنم ایشان اگر واقعا خود را انقلابی و خادم مردم می‌داند بهتر است شهامت و جسارت به خرج دهد و از سمتش کناره گیری کند و برود به همان معلمی خود بپردازد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*