۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » ورزشی
  • شناسه : 1472
  • ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱:۱۴
تجهیز بیست‌ و‌ هفتمین روستا به چمن مصنوعی
با همت اداره ورزش و تلاش دهیاری روستای چاه مزراع صورت پذیرفت

تجهیز بیست‌ و‌ هفتمین روستا به چمن مصنوعی

    ⚽️عملیات نصب چمن ورزشی روستای چاه مزراع واقع در خیر‌آباد کفه آغاز و به زودی پایان می‌یابد. ⚽️این چمن مصنوعی از محل اعتبارات اداره ورزش و جوانان شهرستان سیرجان به مبلغ ۵ میلیارد ریال تهیه گردیده و با مشارکت دهیاری چاه مزراع و اختصاص اعتبار ۱۰ میلیارد ریالی جهت زیرسازی، بتن‌ریزی، کشیدن فنس […]

 

 

⚽️عملیات نصب چمن ورزشی روستای چاه مزراع واقع در خیر‌آباد کفه آغاز و به زودی پایان می‌یابد.

⚽️این چمن مصنوعی از محل اعتبارات اداره ورزش و جوانان شهرستان سیرجان به مبلغ ۵ میلیارد ریال تهیه گردیده و با مشارکت دهیاری چاه مزراع و اختصاص اعتبار ۱۰ میلیارد ریالی جهت زیرسازی، بتن‌ریزی، کشیدن فنس و مجموعا با هزینه ۱۵ میلیارد ریالی در حال گذراندن آخرین مراحل نصب است.

⚽️شایان ذکر است با افزوده شدن این چمن مصنوعی، ۲۷ روستا با هدف توسعه زیرساخت‌های ورزشی و ایجاد فرصت‌های پیشرفت در این حوزه، ظرف مدت ۴ سال گذشته با همت اداره ورزش و جوانان و مشارکت دهیاری‌ها مجهز به زمین چمن مصنوعی شده‌اند.

🖊روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سیرجان

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*