۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی
  • شناسه : 558
  • ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۲:۰۵
تجلیل از جانبازان شاغل در شهرداری سیرجان
همزمان با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل‌العباس(ع) و گرامیداشت روز جانباز

تجلیل از جانبازان شاغل در شهرداری سیرجان

شهردار سیرجان : شما جانبازان و ایثارگران سرمایه‌های گران سنگ این انقلاب و نظام هستید

همزمان با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل‌العباس(ع) و گرامیداشت روز جانباز، در نشست صمیمی، از جانبازان شاغل در شهرداری سیرجان تجلیل شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در این مراسم که با حضور شهردار، رییس و اعضای شورای شهر با جانبازان شهرداری برگزار شد، علی‌اکبر کریمی‌پور شهردار سیرجان ضمن ارج نهادن به مقام جانبازان، گفت: شما جانبازان و ایثارگران سرمایه‌های گران سنگ این انقلاب و نظام هستید و مبادا سختی‌ها و مشکلات خللی در هدف و راهی که انتخاب کرده و برای آن جانفشانی‌ کرده‌اید ایجاد کند.

در ادامه همچنین حسن خدامی رییس شورای اسلامی شهر سیرجان در این نشست افزود: شما جانبازان در مکتب سید و مولای خود درس ایثار و فداکاری گرفتید و سرفرازی ایران عزیز مرهون دلاوری‌ها و شجاعت‌های دلیرمردانی است که در دوران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی، جان و سلامت خود را تقدیم انقلاب، ‌نظام و کشور کردند.

گفتنی است در پایان این مراسم از جانبازان شاغل در شهرداری سیرجان با اهدای لوح، تقدیر شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*