۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اسلایدر » محیط زیست
  • شناسه : 587
  • ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ - ۷:۴۳
بگذارید سرمایه گذار فرصت طلب فرار کند
واکنش مدیرکل حفاظت محیط زیست به فشار برای حمایت از برخی سرمایه گذاران:

بگذارید سرمایه گذار فرصت طلب فرار کند

بگذارید سرمایه‌گذار منفعت طلب از استان فرار کند، زیرا نمی‌شود، پذیرفت کارخانه‌ای وسط بستر رودخانه بیاید و آب پایین‌ دست را خراب کند، برای اینکه چند نفر می‌خواهند سود ببرند.

به گزارش اداره روابط عمومی و امور رسانه حفاظت محیط زیست استان کرمان: در جلسه حفظ حقوق بیت‌المال استان، که روز گذشته در کرمان برگزار شد مرجان شاکری مدیرکل محیط زیست استان با اشاره به تلاش‌ها برای ساخت و ساز در بستر رودخانه‌ها عنوان کرد: همه می‌گویند محیط زیست کمک کند، زیرا سرمایه‌ گذاری در حال انجام است و اگر محیط زیست مجوز ندهد، سرمایه‌ گذار فرار می‌کند.
شاکری بیان داشت: بگذارید سرمایه‌گذار منفعت طلب از استان فرار کند، زیرا نمی‌شود، پذیرفت کارخانه‌ای وسط بستر رودخانه بیاید و آب پایین‌ دست را خراب کند، برای اینکه چند نفر می‌خواهند سود ببرند.سیرجان،محیط زیست،دیدبان خبر
یدالله موحد رئیس کل دادگستری استان کرمان نیز در این جلسه افزود: دستگاه قضایی و انتظامی برای رفع تصرف حریم رودخانه‌ها کمک می‌کند و دستگاه‌های ذی‌ربط به حواشی توجه نکنند و قاطعانه و با قدرت برخورد کنند و دستگاه قضایی هم پشتیبان بوده و هست و شورای حفظ حقوق بیت‌المال، دستگاه‌های اطلاعاتی انتظامی و قضایی و سازمان بازرسی هم حمایت‌های لازم را انجام می‌دهند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*