۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 1139
  • ۲۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۱
به منظور جمع آوری نخاله های ساختمانی آژانس خاک راه اندازی می شود
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سیرجان اعلام کرد:

به منظور جمع آوری نخاله های ساختمانی آژانس خاک راه اندازی می شود

مردم برای جمع‌آوری نخاله با این آژانس تماس بگیرند

«شهروندانی که خاک، نخاله و… در سطح شهر دارند برای جمع‌آوری آن می‌توانند با آژانس خاک تماس بگیرند و طبق تعرفه‌ی مصوب شهرداری و اصناف، هزینه‌ی آن را بپردازند»، این خبر را مدیر‌عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سیرجان اعلام کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری، علی رضایی هدف از راه‌اندازی آژانس خاک در سیرجان را ساماندهی ماشین‌آلات ساختمانی و عمرانی درون شهری ذکر کرد و گفت: افرادی که دارای توانایی انجام کار و ماشین‌آلات مربوطه(کامیون‌، کمپرسی‌، تراکتور و لودر) هستند، می‌توانند مجوز آژانس خاک و نخاله‌های ساختمانی را از سازمان حمل‌ونقل بار درون شهری بگیرند.
وی تصریح کرد: با راه‌اندازی این آژانس، نیازی نیست شهروندان منتظر جمع‌‌آوری نخاله ساختمانی، خاک و… از سوی شهرداری باشند؛ برای جمع‌آوری نخاله با این آژانس تماس بگیرند. در غیر این ‌صورت شهرداری اقدام به جمع‌آوری‌ نخاله‌ها می‌کند اما جریمه‌ی شهروند مربوطه ضمیمه پرونده ساختمانی او می‌شود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*