۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی
  • شناسه : 688
  • ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۴:۰۶
بهسازی پارک فردوسی در دستور کار شهرداری منطقه ۲
مدیریت ارتباطات شهرداری خبر داد:

بهسازی پارک فردوسی در دستور کار شهرداری منطقه ۲

حذف وسایل بازی غیراستاندارد و بلااستفاده و زواید نازیبا، ایجاد روشنایی، محوطه سازی، رفع مشکلات سرویس‌ بهداشتی، بهسازی نیمکت‌ها و آلاچیق‌ها و اجرای طرح آبیاری غرق آبی از مهمترین اقدامات اجرایی در این پارک است

شهردار منطقه دو از آغاز روند بهسازی و احیای پارک فردوسی (۱۷شهریور) خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، عبدالرضا عامری با بیان این مطلب افزود: در راستای ساماندهی و ایجاد فضای مطلوب شهری بعنوان تفرجگاهی در خور شهروندان، بهسازی پارک فردوسی (۱۷شهریور )که یکی از بزرگترین پارک‌های سطح شهر برای عموم مردم است، در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: حذف وسایل بازی غیراستاندارد و بلااستفاده و زواید نازیبا، ایجاد روشنایی، محوطه سازی، رفع مشکلات سرویس‌ بهداشتی، بهسازی نیمکت‌ها و آلاچیق‌ها و اجرای طرح آبیاری غرق آبی از مهمترین اقدامات اجرایی در این پارک است.

شهردار منطقه دو تصریح کرد: با توجه به اینکه این پارک سال‌هاست دارای کتابخانه عمومی بوده و مورد استفاده دانشجویان و اهالی فرهنگ و کتابخوانی قرار گرفته، نهایت تلاش خود را طبق برنامه مشخص به کار خواهیم گرفت تا ضمن شناسایی نیازها، نواقص موجود را رفع کنیم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*