۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ورزشی
  • شناسه : 934
  • ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۳
برگزاری اردوی تیم ملی نونهالان بوکس در سیرجان
رییس هیات بوکس سیرجان خبر داد:

برگزاری اردوی تیم ملی نونهالان بوکس در سیرجان

این اردو با حضور ۱۹ بوکسور از سراسر کشور تا دوم شهریورماه ادامه خواهد داشت

رئیس هیات بوکس شهرستان سیرجان خبر داد

✅برگزاری اردوی تیم ملی بوکس نونهالان در سیرجان✅

رئیس هیات بوکس شهرستان سیرجان از برگزار شدن اردوی تیم ملی بوکس نونهالان به میزبانی سیرجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سیرجان، حمید زیدآبادی با اعلام این‌ نکته که اردوی مذکور از ۱۹ مردادماه و زیرنظر سرمربی و کادرفنی تیم ملی نونهالان آغاز شده است، گفت: این اردو با حضور ۱۹ بوکسور از سراسر کشور تا دوم شهریورماه ادامه خواهد داشت و در حاشیه اردو، برنامه استعدادیابی از میان بوکسورهای سیرجانی و همچنین مسابقات درون اردویی انتخابی تیم ملی نیز برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حضور طاها رضایی؛ بوکسور نونهال سیرجانی در جمع تیم ملی گفت: طاها با کسب عنوان اول مسابقات انتخابی تیم ملی در شهر نهاوند، جواز حضور در این اردو را کسب کرده است.

شایان ذکر است جواد خدابخشی؛ سرپرست تیم ملی نونهالان با اشاره به حمایت هیات بوکس شهرستان سیرجان در برگزاری اردو و تمجید از امکانات مناسب و مطلوب سیرجان جهت برگزاری اردوهای مختلف ورزشی گفت: با وجود این امکانات سیرجان قادر است میزبان رقابت‌های بین‌المللی نیز باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*