۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » ورزشی
  • شناسه : 1546
  • ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۵:۲۸
با هیچ گزینه ای مذاکره نداشته ایم
مدیر روابط عمومی باشگاه گل گهر ؛

با هیچ گزینه ای مذاکره نداشته ایم

کادر فنی تیم ما حتی با نبود امیر قلعه‌نویی، آدم‌های با تجربه‌ای دارد و فعلاً با همین کادر فنی ادامه می‌دهیم.

🔹️مدیر روابط عمومی باشگاه گل‌گهر سیرجان در خصوص اینکه تصمیم این باشگاه برای انتخاب جانشین امیر قلعه‌نویی چیست، اظهار داشت: روز جمعه در جام حذفی با فولاد خوزستان بازی داریم و قلعه‌نویی در سیرجان حضور دارد. تمرینات زیر نظر او برگزار می‌شود. کادر فنی تیم ما نفرات با تجربه‌ای دارد. مجتبی سرآسیایی، سعید الهویی و هاشم بیگ‌زاده افراد با تجربه‌ای هستند. فعلاً با هیچ گزینه‌ای چه داخلی و چه خارجی مذاکره‌ای نداشتیم و تمرکز تیم روی بازی با فولاد خوزستان است. به کادر فنی تیم اعتماد کامل داریم و قلعه‌نویی هم در این بازی حضور دارد. امید زیادی داریم تا فولاد را ببریم.

🔹️وی افزود: در مورد وضعیت سرمربیگری گل‌گهر باید زمان بگذرد و منتظر ماند تا دید تصمیم مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه درباره جانشین قلعه‌نویی چیست. صحبتم این است که کادر فنی تیم ما حتی با نبود امیر قلعه‌نویی، آدم‌های با تجربه‌ای دارد و فعلاً با همین کادر فنی ادامه می‌دهیم.

🔹️ابوذر خواجویی در واکنش به اینکه احتمال دارد جواد نکونام سرمربی گل‌گهر شود، عنوان کرد: نه چنین احتمالی نیست. به ضرس قاطع این موضوع تکذیب می‌شود. باشگاه گل‌گهر با هیچ گزینه‌ای از جمله جواد نکونام مذاکره‌ای نداشته است. نه تلفنی، نه حضوری، نه کتبی و نه شفاهی، مذاکره‌ای انجام نشده است.
عکس از:ابوالفضل امیرزاده 📸

#تحلیل_ورزشی
#دکتر_خواجویی
#گل‌گهر_سیرجان

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*