۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » صنعت و معدن
  • شناسه : 1241
  • ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱:۰۳
بازگشت سپرده های شرکت مس به بانک های استان
با پیگیری های نماینده مردمی کرمان و راور محقق شد:

بازگشت سپرده های شرکت مس به بانک های استان

پیگیری ها جهت برگشت حساب های جاری در بانک های تهران به بانک های سپرده در بانک های استان کرمان ادامه دارد

عقب نشینی شرکت مس با پیگیری زاهدی نماینده کرمان و راور
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در گفتگوی اختصاصی با کرمان رسانه،از اقدامات و پیگیری های صورت گرفته جهت برگشت سپرده های جاری شرکت مس در بانک های تهران به بانک های استان کرمان خبر داد.
بنا به گزارش این رسانه، پس از اعتراض و پیگیریهای محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور به خروج چند هزار میلیارد تومان وجوه شرکت مس از حساب های بانک های استان کرمان در شرایط نامساعد اقتصادی استان و با انتشار این خبر که پس از تکذیب توسط روابط عمومی شرکت مس، در نهایت مورد تأیید مدیر سهام شرکت مذکور قرارگرفت، اخبار موثق دریافتی توسط این رسانه حاکی است که شرکت ملی مس مجبور به برگشت بخشی از این دارایی ها به حساب های سپرده بانک های استان کرمان شده است.
زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در گفتگو با کرمان رسانه پیگیری ها جهت برگشت حساب های جاری در بانک های تهران به بانک های سپرده در بانک های استان کرمان را برای تقویت نقدینگی بانکهای استان و رفع بخشی از مشکلات معیشتی واقتصادی مردم ضروری دانسته و گفته است: به تلاش های خود برای تقویت بنیه مالی بانکهای استان ادامه خواهد داد ،چرا که سیستم بانکی استان با همه اهتمام و تدبیری که مدیران پرتلاش این حوزه برای حل بخشی از مشکلات مردم استان صورت داده اند،اما به لحاظ نقدینگی نیازمند شرایط مطلوب تری است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*