۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » صنعت و معدن
  • شناسه : 1901
  • ۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۶
بازدید وزیر صمت از غرفه گل‌گهر در نمایشگاه اورآسیا

بازدید وزیر صمت از غرفه گل‌گهر در نمایشگاه اورآسیا

وزیر صمت در گفت‌وگو با وزیر بازرگانی اتحادیه اقتصادی اوراسیا، از گل‌گهر به عنوان بزرگترین تامین کننده مواد اولیه فولاد کشور یاد کرد

دکتر علی‌آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت با همراهیِ آندره اسلپنف وزیر بازرگانی اتحادیه اقتصادی اوراسیا، از غرفه شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در دومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا، بازدید به‌عمل آوردند.
در این بازدید و پس از ارائه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های گل‌گهر، وزیر صمت در گفت‌وگو با وزیر بازرگانی اتحادیه اقتصادی اوراسیا، از گل‌گهر به عنوان بزرگترین تامین کننده مواد اولیه فولاد کشور یاد کرد و گفت: با عملیاتی شدن خط انتقال آب خلیج‌فارس به این منطقه و اتصال خط ریلی منطقه به ریل بندرعباس، گل‌گهر آمادگی پذیرش سرمایه گذاران خارجی در زمینه صنایع پایین‌دستی فولاد، تولید فولاد سبز و انرژی‌های تجدیدپذیر را دارا می‌باشد.

گفتنی است، دومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا از صبح امروز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد و تا ۱۶ آذرماه ادامه خواهد داشت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*