۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 994
  • ۰۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۳
امروز نقش و جایگاه قوه قضائیه برای داشتن محیط زیست مطلوب امری ضروری است
مدیرکل حفاظت محیط زیست کرمان:

امروز نقش و جایگاه قوه قضائیه برای داشتن محیط زیست مطلوب امری ضروری است

همه باید نسبت به محیط زندگی مردم و محیط زیست استان و حتی کشور حساسیت نشان دهیم

در دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با رئیس کل دادگستری کرمان بر نقش و جایگاه قوه قضائیه در حفظ و ارتقاء محیط زیست تاکید شد.

به گزارش اداره روابط عمومی و امور رسانه حفاظت محیط زیست استان کرمان: طالب خالوئی مدیرکل حفاظت محیط زیست کرمان با حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی رئیس کل دادگستری استان دیدار و گفتگو کرد .
در این دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست کرمان ضمن قدردانی از همراهی و همکاری دستگاه قضایی با مجموعه محیط زیست استان، بیان داشت: امروزه نقش و جایگاه قوه قضائیه برای داشتن محیط زیست مطلوب امری ضروری است و حمایت همه جانبه مراجع قضایی در حل مسائل زیست محیطی غیر قابل انکار است.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حمیدی رئیس کل دادگستری کرمان بیان داشت: مهمترین حق مردم حق زندگی است و همه باید نسبت به محیط زندگی مردم و محیط زیست استان و حتی کشور حساسیت نشان دهیم و نه تنها دادگستری بلکه کلیه مسئولین استان باید با انسجام کامل و تشریک مساعی، نسبت به رعایت حقوق زیست محیطی شهروندان اهتمام داشته باشند‌.
وی خاطر نشان کرد: مجموعه دادگستری استان آمادگی خود را برای اجرای وظایف تعیین شده در قانون، اجرایی کردن سیاست های زیست محیطی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و همکاری و تعامل کامل در برخورد با متخلفین محیط زیست را اعلام می دارد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*