۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 1246
  • ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱:۲۶
از پرستاران گل‌گهر تجلیل شد
به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار

از پرستاران گل‌گهر تجلیل شد

مدیر مجتمع و جمعی از معاونین و مدیران شرکت گل‌گهر با حضور در محل اورژانس گل‌گهر با پرستاران و پرسنل این مرکز دیدار و گفتگو کردند.

با حضور مدیر مجتمع و جمعی از معاونین و مدیران شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در محل اورژانس گل‌گهر از پرستاران شاغل در این مرکز تجلیل شد.

صبح امروز به مناسبت میلاد حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار و به‌پاس تقدیر از زحمات و تلاش‌های کادر درمان و پرستاران، مدیر مجتمع و جمعی از معاونین و مدیران شرکت گل‌گهر با حضور در محل اورژانس گل‌گهر با پرستاران و پرسنل این مرکز دیدار و گفتگو کردند.

مدیر مجتمع، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، معاون بهره‌برداری مجتمع، مدیر منابع انسانی ‌و مدیر سلامت، ایمنی و محیط زیست در گفتگو با پرستاران و پرسنل اورژانس، روز پرستار را به این عزیزان تبریک گفته و با اهدای لوح‌تقدیر و گل از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه آن‌ها تقدیر و تشکر کردند.

@golgohar_co

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*