۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار
  • شناسه : 305
  • ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۱
  • منبع : روابط عمومی شهرداری سیرجان
از بانوان شاغل در شهرداری تجلیل شد
همزمان با ولادت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت روز زن

از بانوان شاغل در شهرداری تجلیل شد

از بانوان شاغل در شهرداری سیرجان تجلیل شد طی مراسمی با حضور شهردار سیرجان بهمراه مدیر و معاونین شهرداری و رییس و اعضای شورای اسلامی شهر سیرجان از بانوان شاغل در شهرداری سیرجان در هتل جهانگردی تجلیل شد. به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در این آیین که با اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری توسط […]

از بانوان شاغل در شهرداری سیرجان تجلیل شد

طی مراسمی با حضور شهردار سیرجان بهمراه مدیر و معاونین شهرداری و رییس و اعضای شورای اسلامی شهر سیرجان از بانوان شاغل در شهرداری سیرجان در هتل جهانگردی تجلیل شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، در این آیین که با اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری توسط مدیریت ارتباطات شهرداری و شورای شهر و با همکاری کمیسیون فرهنگی ورزشی شورا، امور بانوان شهرداری و معاونت توسعه و منابع انسانی شهرداری سیرجان برگزار شد، علی‌اکبر کریمی‌پور شهردار سیرجان به بیان ارزش جایگاه و نقش زن در جامعه پرداخت و گفت: زن زیباترین واژه آفرینش است و مؤثرترین عامل تربیت و سلامت روحی، روانی و جسمی فرزند، همسر و جامعه است.

در ادامه حسن خدامی رییس شورای اسلامی شهر سیرجان، اهمیت پرداختن به موضوع زن را ریشه در اهمیت نهاد خانواده برشمرد و افزود: نهاد مقدس خانواده رکن بنیادین جامعه است و اولین شرط داشتن جامعه‌ای سالم و پویا، حفظ سلامت و پایداری خانواده است و از مهم‌ترین، سازنده‌ترین و ارزشمندترین نقش‌هایی که زن می‌تواند ایفا کند، نقش مادری و همسری که بسیار ارزشمند است.

همچنین اعظم جوانلری تنها بانوی عضو شورای شهر سیرجان در این مراسم تشریح کرد: زن در خانواده می‌تواند در موقعیت و جایگاه‌های مختلف، ایفای نقش کند و تأثیرگذار باشد، بنابراین ضروری است که از جایگاه خود و نقش‌هایی که می‌تواند در حوزه روابط خانوادگی ایفا کند آگاهی داشته باشد تا با علم به این موضوع بتواند برای سامان دادن به خانواده و روابط خانوادگی حاکم بر آن تأثیرگذار و سازنده باشد.

گفتنی است در پایان این مراسم از بانوان شاغل در شهرداری سیرجان با اعطای هدایایی تجلیل شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*