۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » ورزشی
  • شناسه : 612
  • ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۰
احداث ورزشگاه اختصاصی بانوان در پیچ اما و اگرها
در گفتگوی دیدبان خبر با رییس شورای اسلامی شهر مطرح شد:

احداث ورزشگاه اختصاصی بانوان در پیچ اما و اگرها

به وزیر ورزش و جوانان هم جهت همکاری درخواست داده ایم اما هنوز هیچ پاسخی دریافت نکرده ایم.

🟢اواخر مهر ماه سال گذشته بود که در حاشیه نشست اعضای شورای شهر با بازیکنان و اعضای کادر تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان ،رییس شورای شهر از طرح احداث اولین ورزشگاه اختصاصی بانوان کشور در سیرجان در خبر داد،خبر خوبی که با وقوع آن و فراهم شدن زیر ساخت حضور گسترده تر و جدی تر بانوان سیرجان در رشته های مختلف ورزشی در کنار امکانات و ظرفیت های فعلی ورزش در سیرجان، می تواند سیرجان را به قطب اول ورزش کشور تبدیل کند.

🔺در همین رابطه رییس شورای اسلامی شهر سیرجان در گفتگو با دیدبان خبر آخرین وضعیت ساخت این ورزشگاه را تشریح نمود.

🔺حسن خدامی پور در این گفتگو به هزینه‌ی بسیار بالای این طرح اشاره کرد و گفت: طبیعتا این میزان سرمایه گذاری از عهده شهرداری خارج است اما در حوزه مطالعاتی و بحث زمین که شهرداری می توانسته همکاری کند شهرداری زمینی به مساحت ۲۲ هکتار که حدفاصل بلوار قائم و کمربندی جدید می باشد را برای این امر در نظر گرفته است.

🔺رییس شورای شهر در ادامه افزود: با توجه به اینکه نیاز است که در سیرجان نگاه ویژه ای به ورزش بانوان داشته باشیم در این رابطه به وزیر ورزش و جوانان هم جهت همکاری درخواست داده ایم اما هنوز هیچ پاسخی دریافت نکرده ایم.

🔺وی گفت: این پروژه،پروژه ای بزرگ و بلند مدت است اما در خصوص اینکه چه میزان براورد هزینه شده است پاسخ داد: هنوز هیچ برآورد هزینه ای صورت نگرفته است.

🔺خدامی پور تاکید کرد: در مجموع این امر نیاز به همدلی و همکاری همه نهادها دارد و امیدواریم با همت همه جانبه و همکاری شرکت های بزرگ اقتصادی شهرستان به سرانجام برسد و در این خصوص رایزنی هایی با چند شرکت بزرگ اقتصادی منطقه نیز انجام داده ایم .

#سیرجان#ورزشگاه_اختصاصی #گل_گهر
#دیدبان_خبر#رسانه_سیرجان

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*