۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی
  • شناسه : 982
  • ۰۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۹
اجرای طرح روشنایی پارک‌ها در دستور کار شورا و شهرداری
رییس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر سیرجان:

اجرای طرح روشنایی پارک‌ها در دستور کار شورا و شهرداری

طی ماه‌های آینده با انجام عملیات اجرایی همچون کابل‌کشی، نصب پایه چراغ و تامین دیگر تجهیزات، شاهد روشنایی این پارک‌ها خواهیم بود

رییس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر سیرجان از اجرای طرح روشنایی پارک فردوسی، پارک یاسمن و بخشی از پارک مسافر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر سیرجان، حجت کاظمی با بیان این خبر افزود: به منظور رسیدگی و رفع مشکلات شهروندان در خصوص ایجاد روشنایی پارک‌ها و بوستان‌ها، این موضوع مهم در دستور کار قرار گرفت و اسناد مناقصه اجرای طرح روشنایی پارک فردوسی (۱۷ شهریور)، پارک یاسمن (خیابان وحید) و بخشی از پارک مسافر در سامانه ستاد بارگذاری و در حال حاضر منتظر تایید نهایی وضعیت پیمانکار هستیم.

وی ابراز امیدواری کرد: طی ماه‌های آینده با انجام عملیات اجرایی همچون کابل‌کشی، نصب پایه چراغ و تامین دیگر تجهیزات، شاهد روشنایی این پارک‌ها خواهیم بود.

حجت کاظمی موضوع آسفالت معابر را یکی از مهمترین دغدغه‌های اعضای شورا و مطالبه به حق مردم دانست و یادآور شد: با پیگیری‌های انجام شده توسط اعضای شورای شهر و مساعدت شهرداری، تا پایان سالجاری بخش قابل توجهی از معابر کوی بدرآباد نیز آسفالت می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*