۞ حـدیـث روز :
ثَلاثُ خِصالٍ تَجْتَلِبُ بِهِنَّ الْمَحَبَّةُ: الاْنْصافُ فِی الْمُعاشَرَةِ، وَ الْمُواساةُ فِی الشِّدِّةِ، وَ الاْنْطِواعُ وَ الرُّجُوعُ إلی قَلْبٍ سَلیمٍ. سه خصلت جلب محبّت می کند: انصاف در معاشرت با مردم، هم دردی در مشکلات آنها، همراه و همدم شدن با معنویات.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار
  • شناسه : 1227
  • ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲:۲۵
آلمان و دو شکست پیاپی مقابل آسیایی‌ها در جام جهانی
تیم های آسیایی گربه سیاه تیم ملی آلمان

آلمان و دو شکست پیاپی مقابل آسیایی‌ها در جام جهانی

پایگاه خبری فوتبالی – به نظر می رسد که تیم های آسیایی تبدیل به گربه سیاه تیم ملی آلمان در بازی های جام جهانی شده اند چرا که اکنون تیم ملی آلمان برای دومین بازی پیاپی در جام جهانی است که مقابل تیم های قاره آسیا شکست می خورد. به گزارش فوتبالی، تیم ملی آلمان […]

پایگاه خبری فوتبالی – به نظر می رسد که تیم های آسیایی تبدیل به گربه سیاه تیم ملی آلمان در بازی های جام جهانی شده اند چرا که اکنون تیم ملی آلمان برای دومین بازی پیاپی در جام جهانی است که مقابل تیم های قاره آسیا شکست می خورد.

به گزارش فوتبالی، تیم ملی آلمان در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه عملکرد بسیار ضعیفی داشت و در دور گروهی رقابت ها حذف شد و نتوانست از گروه خودش صعود کند. آلمان ها در آن بازی ها در بازی سوم خود مقابل تیم ملی کره جنوبی با نتیجه دو بر صفر شکست خوردند و مُهر حذف آن ها از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه زده شد.

اکنون تیم ملی آلمان رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را هم با شکست مقابل تیم ملی ژاپن شروع کرده است. در واقع آلمانی ها اولین بازی خود در این دوره از رقابت های جام جهانی را با نتیجه ۱ بر ۲ مقابل تیم ملی ژاپن شکست خوردند تا شروع ضعیفی داشته باشند.

آخرین بازی آلمان در جام جهانی ۲۰۱۸ با شکست دو بر صفر مقابل کره جنوبی همراه بود و اولین بازی آلمان در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هم با شکست دو بر یک مقابل ژاپن همراه شد تا آلمان ها دو شکست پیاپی مقابل تیم های آسیایی در جام جهانی را تجربه کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*